in

10 çmënduritë ndryshe se si të ruheni nga koronavirusi

Kur situata merr tatëpjetën dhe kujdesi personal bëhet prioritet.  Shumë njerëz në botë menduan të marrin masa për të parandaluar infektimin nga korona-viruasi.

Sistemi ynë i thjeshtë ju mundëson të flisni mëndjen tuaj. KRIJO NJË POSTIM!

Çfarë mendoni?

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

Masa të rrepta kundër përhapjes së korona-virusit

Vdes një zyrtar i lartë në Sërbi