in ,

Duket që marrëveshja doli në favor të Ramës

Sistemi ynë i thjeshtë ju mundëson të flisni mëndjen tuaj. KRIJO NJË POSTIM!

Çfarë mendoni?

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

Lulzim Basha shpërfill elektoratin e PDs duke u ulur me “armikun” e tij të betuar

Çfarë është propaganda dhe si funksionon?