in

Ja se si përfytyrohet figura e mashkullit/burrit në të ardhmen nëpërmjet modës?

Moda e Verës 2020 për veshjet e burrave me fustan dhe se si projektohet apo fantazohet moda e meshkujve në të ardhmen. 

Kjo modë nuk është pritur mirë në disa vende të botës. Madje dhe në Paris ka patur zëra se kjo po tejkalon normat e veshjes dhe të modës së meshkujve në veçanti.

Gjykoni vet!

Sistemi ynë i thjeshtë ju mundëson të flisni mëndjen tuaj. KRIJO NJË POSTIM!

Çfarë mendoni?

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

KU MA GJETE KËTË TURIN DHE TI TANI?!

Sipas Carl Bildt Thaçi mund të arrestohet