Kalojeni në mënyrën e errët që është më e këndshme në sytë tuaj gjatë natës.

Kalojeni në modelin e dritës që është më i butë në sytë tuaj gjatë ditës.

Posto
Profile Photo

monarkuoffline

  • monarku
  • 63

    Postime

  • 0

    Komente

  • 99

    Shikime

Ja se si përfytyrohet figura e mashkullit/burrit në të ardhmen nëpërmjet modës?

Moda e Verës 2020 për veshjet e burrave me fustan dhe se si projektohet apo fantazohet moda e meshkujve në të ardhmen. Kjo modë nuk...

Më Tepër

Ministria e arsimit ka qene dhe mbetet ne kolaps

Më Tepër

Ministria e arsimit ka qene dhe eshte nje problem kombetar

Më Tepër

Brazili do fillojë testimet për Covir-19

Sipas disa njoftimeve të bëra ne plublik u bë e ditur se në 4 Qershor 2020 Brazili do të fillonin testimet për vaksinën për...

Më Tepër

Brazil do konsiderojë largimin nga OBSH

Disa javë më parë Presidenti i SHBA, Donald Trump anulloi dhënien e pagesës për OBSH (Organizatën Botërore për Shëndetin). Kjo lëvizje e padëgjuar më...

Më Tepër
Please wait ...
Back to Top
Close Posto

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Fjala e lirë!
sipas një burri të vërtet shteti...

nëse liria e fjalës hiqet, atëherë memec dhe të heshtur ne mund të drejtohemi, si delet në thertore - George Washington - >>>>> Njoftohuni nëpërmjet email për postimet e fundit të Monarkut!

Ne nuk dërgojmë mesazhe te ndaluara!

Close
Close