Kalojeni në mënyrën e errët që është më e këndshme në sytë tuaj gjatë natës.

Kalojeni në modelin e dritës që është më i butë në sytë tuaj gjatë ditës.

Posto
Profile Photo

Eliza-EliOffline

  • 13

    Postime

  • 0

    Komente

  • 201

    Shikime

Plandemic dhe e vërteta e Coronavirus-it

Videoja e teorisë së konspiracionit “Plandemic” e thënë ndryshe Pandemi e planifikuar, kohët e fundit është bërë virale. Pavarësisht se YouTube dhe Facebook nuk e kanë aprovuar/lejuar (kërkoni në google me termin ‘Plandemik’), ajo vazhdon të ngarkohet nga njerëz të thjeshtë dhjetra herë në ditë (për arsye se Youtube dhe facebook e fshijnë menjëherë) dhe […] Vazhdo Lexo...

submitted by


Shën Sofia të kthehet nga muze në xhami

Turqia kërkon heqjen e vendimit të Këshillit të Ministrave të 24 nëntorit 1934, me të cilin Shën Sofia u kthye nga një xhami në një muze. Ky lajm ka tronditur në masë Greqinë dhe kjo e fundit ka kërkuar anullimin e këtij vendimi. Sipas të dhënave historike në 24 nëntorit 1934, Shën Sofia nuk funksiononte […] Vazhdo Lexo...

submitted by


Vazhdojnë tensionet Turqi – Greqi

Tensionet Turqi – Greqi nuk kanë të sosur. Së fundmi Turqia ka deklaruar se Greqia nuk duhet të hyje në konflikt me Turqine për Mesdheun Lindor. Ministri i Mbrojtjes Turk Hulusi Akar ka bërë këtë deklaratë këtë të mërkurë (10 Qershor 2020) “Dua të nënvizoj në një siguri matematikore se Grekët nuk do të dëshironin […] Vazhdo Lexo...

submitted by


Back to Top
Close Posto

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Fjala e lirë!
sipas një burri të vërtet shteti...

nëse liria e fjalës hiqet, atëherë memec dhe të heshtur ne mund të drejtohemi, si delet në thertore - George Washington - >>>>> Njoftohuni nëpërmjet email për postimet e fundit të Monarkut!

Ne nuk dërgojmë mesazhe te ndaluara!

Close
Close