in

Mjeku që takoi Putin doli pozitiv pas testimit

Kreu i spitalit kryesor të koronavirusit të Moskës që u takua me presidentin rus Vladimir Putin një javë më parë ka testuar pozitiv, raportoi të martën televizioni shtetëror. Të martën e kaluar Denis Protsenko u takua me liderin rus që inspektoi spitalin Kommunarka ndërsa kishte një kostum hazmat. Zëdhënësi i Kremlinit Dmitry Peskov u tha agjencive ruse se Putini bëri teste të rregullta dhe nuk kishte arsye të shqetësohej për shëndetin e tij.

Sistemi ynë i thjeshtë ju mundëson të flisni mëndjen tuaj. KRIJO NJË POSTIM!

Çfarë mendoni?

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

Vajza 12-vjeçare në Belgjikë humbë jetën nga koronavirusi

Vaksinë kundër korona-virusit së shpeji falas