in

Ndarja e klasave. Kush punon dhe kush jeton?

Hipokrizi!!! Bertiti njeri me te madhe. Kjo eshte e padrejte tha nje tjeter. Askush nuk i degjoi sepse te gjithe te tjeret ishin te verber ne mendje per te pare e per te dalluar skllaverine moderne.

Jeta eshte nje dhe eshte e vyer. Mos lejo ta rrembejne me luge bosh. 

Zgjuar je, hapi syte e mendjes dhe mos lejo te mekembin. 

Thuaj “Mjaft” brenda vetes tende nese ke frike te flasesh

Jetoje jeten ashtu si e jetojne te tjeret ne kurrizin tend. 

Jeta eshte e jotja. Nje ke. Duaje ate!

Sistemi ynë i thjeshtë ju mundëson të flisni mëndjen tuaj. KRIJO NJË POSTIM!

Çfarë mendoni?

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

Pazaret në kurriz të një populli të pa ditur

Politika famekeqe e Shqipetareve!