Kur mjeku i familjes nuk është më (10/10)

Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Loading…

0

Më mire tre sesa një (9/10)

Ndarja e klasave. Kush punon dhe kush jeton? (1/1)